Пісок гірський

Ціна: від 90 грн/м.куб
Дізнатись точну вартість Ви можете зв'язавшись з менеджером по телефону, або залишивши заявку на сайті.

Гірський пісок з доставкою у Черкасах.

Компанія “Транс-Радогаст“, на ринку з 2014 року, наше завдання доставити будматеріали, тільки гарної якості. Даємо гарантію на вигідне та комфортне партнерство. Залишіть заявку, щоб купити кар’єрний пісок в Черкасах або по області, ми оформимо замовлення і проконсультуємо за вартістю.

Особливості

Кар’єрний пісок – дуже потрібний будівельний матеріал, він використовується для різних видів будівельних робіт. Він доставляється у тому вигляді, в якому був здобутий, тому містить у собі велику кількість різних домішок (близько 10%) – частки глини, мушлі тощо.

Усім нам відомо з його назви, що цей пісок видобувається в кар’єрах. Є лише два способи його видобутку, це відкритий і підземний спосіб — все залежить від глибини його залягання. Менш витратним є перший спосіб, тому що саме він не вимагає створення спеціальних умов та потрібної спеціалізованої техніки для роботи під землею. Відбувається видобуток за допомогою кар’єрних екскаваторів, що відвантажують матеріал у вантажні автомобілі. Вони своєю чергою везуть його на обробку, тобто промивку. Тому цей пісок має досить високий рівень вологості, до використання бажано додатково просушити його.
Основна особливість цього піску – нерівна «шорстка» поверхня. З цього напрошується невеликий висновок, цей пісок — це гірська порода, зруйнована під впливом часу.
Купити будівельний пісок з доставкою за адресою в наш час зовсім не проблема, і наша компанія рада буде допомогти Вам у цьому.

Переваги піску кар’єрного

Гірський пісок – один з основних матеріалів при будівництві, великий попит на який зумовили його порівняно низька вартість (оскільки запасів даного будівельного матеріалу ще достатньо в природі) і універсальність у використанні.
В основному матеріал купують оптом, замовивши не одну машину піску – для будівництва фундаментів, засипки траншей та котлованів.

Галузь застосування

Застосування кар’єрного піску залежить від його складу і чистоти. Багато додаткових елементів у складі можуть перешкодити швидкій взаємодії з водою і вплинуть на коефіцієнт фільтрації. Якщо у піску великий вміст глини та інших складових його найкраще застосовувати виключно у дорожніх роботах.
Також його можна просіяти, вилучивши великі фракції, глину та каміння. Після цієї процедури відразу зросте сфера його застосування.

Перелічимо найголовніші:
– у дорожньому будівництві, як дренаж або підкладка;
– у будівництві житлового будинку (для фундаменту, базової наливної підлоги, кладки цегли тощо);
– на підсипку земельної ділянки;
– для дитячої пісочниці на ігрових майданчиках;
– для виробництва бордюрів;
– для виготовлення сухих та в’яжучих будівельних сумішей;

Оплата та доставка

Ми доставляємо матеріали на будь-які об’єкти – Вам не потрібно шукати транспортну компанію, ми надаємо весь спектр послуг, привозимо матеріал спецтехнікою – камаз, зил, самоскид. Самі плануємо логістику, складаємо графіки відвантаження, тому привозимо замовлення у погоджений час за адресою. Доставка гірського піску в Черкасах відбувається протягом двох робочих днів.

Ви можете купити кар’єрний пісок за ціною від 90 грн/м3, вартість може змінюватись від обсягу поставки та відстані до місця вивантаження. У продажу також є інші види піску, очищені шляхом просіювання або промивання. Оплата відбувається готівкою після доставки товару або безготівковий розрахунок для юридичних осіб. Якщо виникли додаткові питання, ми завжди готові відповісти на всі запитання.

Замовити: Пісок гірський