Щебінь

Ціна: від 300 грн/м.куб
Дізнатись точну вартість Ви можете зв'язавшись з менеджером по телефону, або залишивши заявку на сайті.

Гранітний щебінь в Черкасах та Черкаській області

Шукайте де купити щебінь в Черкасах за доступною ціною?
Компанія «Транс-Радогаст» готова допомогти Вам. Ми продаємо щебінь в роздріб та оптом за низькою ціною. Маємо свій автопарк (камази, зіли) тому Вам не потрібно турбуватися, як доставити матеріал, про це подбаємо ми.

Гранітний щебінь – це сипучий будівельний матеріал, який виникає у природних умовах при дробленні гірських порід та сортується за фракціями.

Основні характеристики

Щебінь має багато показників, розглянемо їх усі:

Лещадність
Це одна з основних характеристик. Означає, що у щебені є наявність зерен пластинчастої та голкоподібної форми. Дані зерна мають довжину втричі більшу за ширину або товщину. Їхня наявність підвищує витрату сполучного матеріалу, а також погіршує цілісність конструкцій. Чим менша лещадність каменю, тим краще його якість.

Розрізняють 4 групи лещадності:
– окатана (до 10%);
– кубоподібна (10-15%);
– Поліпшена (15-20%);
– Звичайна (25-35%)

Радіоактивність
Справді, у деяких сортів щебеню є незначний радіаційний фон. Так як у складі є невеликі частки радіоактивних елементів таких як руди з низьким вмістом цезію, урану і т.д.

Розрізняють три класи радіоактивності:
I клас – використовується у будівництві (до 370 Бк/кг).
II клас – використовують у промисловій сфері та для будівництва доріг (370–740 Бк/кг).
III клас – також використовується для будівництва доріг за населеними пунктами за умови, що щебінь покриватиметься шаром іншого матеріалу не менше ніж 50 см (740–1350 Бк/кг).
Тому перш ніж замовити машину щебеню, уважно прочитайте цю інформацію.

Морозостійкість
Кожну фракцію перевіряють окремо на морозостійкість. Це перевірка здатності протистояння до руйнування структури та втрати маси від кількості циклів заморожування.
Тому його поділяють на такі марки – F15, F25, F50, F100, F150, F200, F300 і F400. Для будівництва використовують тільки F200-F400 (200-400 циклів заморожування та відтавання).

Міцність
Залежить від гірської породи та визначається стійкістю щебеню при стисканні в циліндрі. Іншими словами, його роздавлюють та вираховують відсоток втрати маси.

За міцністю матеріал поділяється на:
– дуже слабка міцність М 200;
– слабка міцність М 300 – М 600;
– середня міцність М 600 – М 800;
– міцний М 800 – М 1200;
– висока міцність М 1200 – М 1400.
Відповідно, чим вища міцність, тим краще.

Фракційний склад
Фракція – це розмір каменю, від неї залежить сфера застосування продукту.
Щебінь випускається у чотирьох розмірах зерен.
гранітний відсів (від 0 до 5 мм) – дуже дрібна фракція. В основному застосовують для декору (відсипання доріжок, дитячих та спортивних майданчиків).
– гранітний щебінь дрібної фракції від 5 до 20 мм.
Застосування – у виробництві бетону та конструкцій з нього, для дорожніх покриттів, у будівництві мостів та фундаментів.
– середньої фракції від 20 до 40 мм, також використовується у виробництві бетону, в закладці фундаментів, у дорожньому будівництві.
– щебені великої фракції від 40 до 70 мм. Застосовується для будівництва доріг у населених пунктах, залізничних колій, будівель.
Наші спеціалісти допоможуть підібрати сипучі матеріали під будь-який вид будівельних робіт.

Вартість тонни щебеню залежить від:
• Його ціни на кар’єрі
• Доставка до замовника
• Потрібного обсягу

Ви, з легкістю можете купити гранітний щебінь з доставкою в Черкаси та Черкаській області за низькою ціною від 300 грн/м.куб. Вартість доставки щебеню рахується окремо. Оплата відбувається готівкою після доставки товару або безготівковий розрахунок для юридичних осіб. Час доставки два дні.

Замовити: Щебінь